Erdem: 'Gönlümüzden geçen olmadı !'

Teknik Direktörümüz Arif Erdem, Bursaspor mağlubiyetiyle ilgili olarak, ''Gönül isterdi ki buradan birinci çıkıp, Beşiktaş ile final oynayalım, ama olmadı'' dedi.

 Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Arif Erdem, maça iyi başladıklarını dile getirerek, ''İlk yarıda birkaç tane net pozisyon yakaladık. Bana göre verilmeyen bir penaltımız var. Verilseydi daha farklı olabilirdi. Bursaspor'un gücü belliydi. Maç gidip geldi, ama onlar pozisyonları daha iyi değerlendirdi. İlk yarıda iki tane gol buldular. İkinci yarıda oyunu çevirmeye çalıştık, ama istediğimiz olmayınca iki gol daha yedik. Bursaspor'u kutlarım'' diye konuştu.

Erdem, grubu lider bitirip, UEFA Avrupa Ligi'ne gitmek için Beşiktaş ile final oynamayı çok istediklerini belirterek, ''Gönül isterdi ki buradan birinci çıkıp Beşiktaş ile final oynayalım, ama olmadı. Futbolda bunlar da var. Futbolcularım her zaman özveriyle mücadele ettiler. Bu kadar olumsuzluğun, konsantre eksikliğinin olduğu bir ligde böyle güzel mücadelelerin olması açıkçası takımım adına beni mutlu etti'' ifadelerini kullandı.

Futbolcumuz Tom Silva da karşılaşmaya iyi başladıklarını anlatarak, ''İlk yarıda gol atsaydık, sonuç farklı olabilirdi'' derken, kalecimiz Oğuzhan Bahadır ise mücadeleye yeterince konsantre olamadıklarını söyledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz