Erdem: "Golü bulabilirdik ama olmadı"

Antalyaspor mağlubiyetini değerlendiren teknik direktörümüz Arif Erdem, ''Dengeli geçen maçta art arda yediğimiz gollerin ardından 10 kişi kalmamıza rağmen 3 net pozisyon yakaladık. Golü bulabilirdik ama olmadı'' dedi.

 Teknik direktörümüz Arif Erdem maç sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada karşılaşmaya iyi başladıklarını ve ilk 30 dakikada futbolcuların iyi bir mücadele ortaya koyduğunu söyledi. Etkili oyunlarının ardından golü de bulduklarını kaydeden Erdem, ''Futbolcularımız bu dakikaya kadar görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiler. Ancak ilk yarının son 15 dakikasında peş peşe goller yedik ve devreye yenik girdik. İkinci yarının başında ise kırmızı kart görerek 10 kişi kaldık. Bu dakikadan sonra değişiklikler yaptık ve defansımızda açıklar vermeye başladık. Ancak 10 kişi oynamamıza rağmen 3 net pozisyon yakaladık. Golü bulabilirdik ama olmadı'' dedi.

Futbolcuların bu maçı kazanarak kendisine ve ekibine armağan etmek için sahaya çıktığını ifade eden Erdem, şöyle konuştu: ''İlerleyen haftalarda çok çalışarak 3 puanla tanışmayı hedefliyoruz. Geçen hafta çalkantılı bir dönem yaşadık. Konsantre olmakta zorluk çekmiş olabiliriz ama bunlar bahane değil, önemli olan iyi başlamış olduğumuz maçı bizim gibi bir takımın daha farklı bitirebilmesiydi.''

Takım kaptanımız Ekrem, maça iyi başladıklarını ve ilk 35 dakikada topa hakim olduklarını söyledi. İlk yarının son 10 dakikasında konsantrasyon kaybı nedeniyle üst üste 2 gol yediklerini ifade eden Ekrem, ikinci yarının başında 10 kişi kalmalarının skoru etkilediğini kaydetti. Antalya'dan bir puanla dönemedikleri için üzüldüklerini belirten Ekrem, bu maçtan çıkartılacak dersler olduğunu ifade etti.

Karşılaşmanın ilk yarısında iyi bir futbol oynamalarına rağmen üst üste gelen 2 gol yediklerini anlatan Ömer ise, ''Yeni Teknik Direktörümüz Arif Erdem ile birlikte çıktığımız ilk maçta 3 puan almak istiyorduk ama olmadı'' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz