Erdem: "Eskişehirspor'u kutluyorum"

Teknik Direktörümüz Arif Erdem, karşılaşmanın ilk yarısında Eskişehir karşısında istediği oyunu sahaya yansıtamadıklarını, ancak ikinci yarıdaki çabalarının ise sonucu değiştirmeye yetmediğini söyledi.

 Eskişehir mağlubiyetini değerlendiren Teknik Direktörümüz Arif Erdem, maçın ilk yarısında beklenen performansı sergileyemediklerini, ikinci yarda daha fazla mücadele etmeye çalıştıklarını belirterek, ''Üç günde bir ve sıcak havada maç oynamak kolay değil. Bunlar ister istemez kardeşlerimizi etkiledi. Bu bahane değil. Eskişehirspor'u kutluyorum. Sonuçta onlar içinde aynı hava şartı oluşuyor, tebrik etmek lazım. Kalan son maçımızı da Bursaspor ile oynayıp kazanarak Eskişehir'in de puan kaybetmesini bekleyerek gruptan lider olarak çıkmak istiyoruz. Başarabilirsek bizi mutlu eder. Sonuçta futbolcu kardeşlerimin hepsi canı gönülden mücadele ediyor. Zaman zaman inişli çıkışlı devreler yaşanıyor. Bunlar da futbolun içerisinde var. '' diye konuştu. 

Futbolcumuz Efe İnanç, yorgun olduklarını ve kötü bir futbol oynadıklarını söyledi.
Ömer Can Sokullu da maça iyi başlayamadıklarını ifade ederek ''Kötü oynadık. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık'' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz