Erdem: "Dönüm noktası oldu"

Teknik Direktörümüz Arif Erdem, Sivasspor ile ligde ve Avrupa Grubu'nda yaptığımız maçların bol pozisyonlu ve keyifli geçtiğini belirterek, “Kalecimiz Oğuzhan'ın kurtardığı penaltı bizim dönüm noktamız oldu.“ dedi.

 Sivasspor galibiyetini maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendiren teknik direktörümüz Arif Erdem, 'Bu maçta da seyir zevki yüksek, mücadeleci, bol pozisyonlu bir maç izlettirdik. İki takımı da gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum.' dedi.

Erdem, ''Sonuçta kazanan biz olduk, Sivasspor da kazanabilirdi. Penaltıyı değerlendiremediler. Kalecimi de tebrik etmem lazım. Oğuzhan iki haftada iki penaltı çıkardı ve dönüm noktası oldu. Bu kurtarışlar beni ve takımı anormal derecede memnun etti. Ligin güçlü ekiplerinden biri olan Sivasspor'a karşı deplasmanda galip geldiğimiz için mutluyuz. Sivasspor'a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Golcü oyuncumuz Pierre Webo da maçı kazanmak isteyen ve daha pozitif oynayan takımın kendileri olduğunu vurgulayarak, haklı bir galibiyet aldıklarını ifade etti.

Gökhan Süzen ise Sivasspor karşısında aldıkları bu galibiyetle önemli bir avantaj elde ettiklerini söyledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz