Erdem, ''Anlamlı bir galibiyet aldık !''

Sivas galibiyetini değerlendiren Teknik Direktörümüz Arif Erdem, kalan maçları da kazanıp, UEFA Avrupa Ligi'ne katılmayı istediklerini belirterek, ''Anlamlı bir galibiyet aldık. İnanırsak başaracağımız çok şey var'' dedi

 Teknik Direktörümüz Arif Erdem, Sivasspor'u 4-2 yendiğimiz karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, başlama vuruşuyla birlikte atak oynayan, maçı arzulayan tarafın kendileri olduğunu ve golü de bulduklarını, ancak peş peşe yedikleri 2 golle maçta geriye düştüklerini anlatarak şunları söyledi: ''2-1 geriden gelip Sivasspor gibi bir takıma karşı 4-2 galip gelmek kolay olmasa gerek. Futbolcularım çok iyi bir şekilde bunu başardılar. Sivasspor'un 10 kişi kalması, işimizi kolaylaştırdı. Ancak 10 kişi de kalsa Sivasspor takımı güçlü bir takım. Futbolcu kardeşlerim, inandılar kazandılar. Gidebildiğimiz kadar gitmeye çalışacağız. Gönlümüz 3 maçı almak istiyor. Benim takımım inandıktan sonra başarır. İnandıktan sonra başaracağımız çok şey var.'' Hakem kararları için, ''Kenardan tam net göremiyorum ama her halde kararlar doğrudur diye düşünüyorum'' diyen Erdem, Sivasspor'u centilmence mücadelesi nedeniyle tebrik etti.

Erdem, taraftar grubumuz ''Bozbaykuşlar'a da destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Oyuncularımızdan Serhat Gülpınar, kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, ''İddiamızın sürmesi için bu maçı kazanmamız gerekiyordu. İki taraf da futbol oynamaya çalıştı. Bizim adımıza maç gitti, geldi. Kazandığımız için mutluyuz'' diye konuştu.


Gökhan Süzen ise kaybetmeleri halinde grupta devre dışı kalacaklarını belirterek, ''İki haftadır kolay goller yedik. Bugün maçta ikinci yarı daha üstün oynadık. 10 kişi kalınca rakibimizin direnci düştü. Sivasspor'a karşı ikinci maçımızı da kazanmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz