Engelleri Aşmak için Yunanistan'dayız.

Bedensel Engelliler Yüzme Takımımız, İngiltere'de yapılacak olan Dünya Şampiyonası'nın provası niteliğindeki Uluslararası Paralimpik Yüzme Yarışlarına katılmak üzere Yunanistan'a 40 madalya hedefiyle gitti.

 Yunanistan'ın Naoussa kentinde 28 Mart 2015 tarihinde (yarın) gerçekleşecek olan yarışlarda 15 sporcudan oluşan Bedensel Engelli Yüzme takımımızın hedefi, Dünya Barajı niteliği taşıyan yarışlarda 40 madalya ile ülkemize dönmek.

22 branşta yaklaşık 40.000 lisanslı sporcuyla ülke sporuna hizmet verdiklerine ve bu manada Dünya'nın en büyük spor kulübü olduklarına dikkat çeken Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Diğer branşlarda olduğu gibi Bedensel Engelli Yüzme Branşında da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Marmaris'te 10 günlük verimli bir kamp dönemi geçirdik.  Yunanistan'da yapılacak ve Dünya Şampiyonasına vize niteliği taşıyan şampiyonada sporcularımıza olan güvenimiz tam. İnşallah 40 madalya hedeflediğimiz yarışlarda 4 sporcumuzun daha dünya barajın geçerek İngiltere vizesi almasını bekliyoruz' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz