Engelleri aşarak Şampiyon olduk!...

Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası İstanbul'da yapılırken, 70 altın, 60 gümüş ve 49 bronz olmak üzere toplam 179 madalya alan kulübümüz takım halinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Cebeci Spor Kompleksi'nde kulübümüzün ev sahipliğinde 26 kulübün katılımıyla yapılan yarışlarda sporcularımız başarılı bir performans ortaya koyarak takım halinde şampiyonluğa ulaştı. Kahramanmaraş Engelliler Spor Kulübü 2., Ankara Yenimahalle Bld. Genç Engelliler Spor Kulübü ise 3. olduğu yarışlar, Uluslararası Parolimpik Komite Yüzme kuralları S Grubuna göre: 8-14 yaş küçükler, 15+ yaş büyükler olmak üzere iki yaş gurubunda yapıldı. Yarışlarda sporcuların aldığı dereceler şöyle:

 

BEDENSEL ENGELLİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

Sıra  Adı Soyadı                              D.Yılı     Kulübü                                  Derece           FIN

                                   50m serbest-Free        S3    Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  GÖZDE AKIN                                    2005  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:20:19

  2  ALİYE EDA TURAN                             2002  FERDİ                                         03:00:15

                                   50m serbest-Free        S5    Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  RÜMEYSA RAVZA ORMANCI                1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:55:26

                                   50m serbest-Free        S6    Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL                   2001  YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ              00:56:46

  2  SEVİLAY ÖZTÜRK                             2003  K.MARAŞ                                      01:08:27

  3  BEYZA DEMİREL                               2002  FERDİ                                         02:10:76

  4  MERVE BİRSEN                                1999  K.MARAŞ                                      02:25:59

  5  SEVGİ ŞAHİN                                   1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:26:66

                                   50m serbest-Free        S7    Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  NİL ŞAHİN                                       2002  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:59:74

                                   50m serbest-Free        S8    Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  İDİL BEYZA ALPAN                             2002  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:53:60

  2  FATMA GÜL PALALI                           2002  K.MARAŞ                                      02:13:16

                                   50m serbest-Free        S9    Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  İLAYDA DEMİRBAŞ                            2001  FERDİ                                         00:44:69

  2  OLİDA ÇEÇEN                                  2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:50:68

  3  İREM DELİKLİTAŞ                              2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:52:50

  4  NİSA NUR GÜRSES                           2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:56:46

  5  ZEYNEP MERAL                                2001  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:00:56

                                   50m serbest-Free       S10   Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

  1  HATİCE NANE                                  2001  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:55:88

  2  ALİYE SILA ERDEMGÜR                      2001  K.MARAŞ                                      00:56:67

  3  MELİSA ÇAKIR                                  2003  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:04:96

  4  SENANUR KÖSE                               2003  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:07:11

  5  AYŞEGÜL BÜLBÜL                             2003  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:09:24

  6  AYŞE NUR AKCA                               2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:37:82

                                   50m serbest-Free        S2    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  BURAK ÖZDEMİREL                           1999  FERDİ                                         06:17:07

                                   50m serbest-Free        S4    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  MUSTAFA KARADAĞ                          2002  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:06:93

                                   50m serbest-Free        S5    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  ALİ YILMAZ KARÇİN                           2000  K.MARAŞ                                      01:27:86

  2  BURAK AVCI                                    1999  DOLFİN SPOR KLB.GAZİANTEP         02:29:94

  3  EFE CAN ÖTNÜ                                2001  FERDİ                                         03:55:06

                                   50m serbest-Free        S7    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  NİHAT BERKAY NASIR                        1999  FERDİ                                         00:43:84

  2  ENGİN DEMİRALAY                            1999  FERDİ                                         00:45:92

  3  AKİF ERDEM HEDEKOĞLU                  2004  MALATYA GENÇLİK HİZ.SPOR İL MÜD.01:07:40

  4  MUSTAFA DAĞDELEN                        2000  FERDİ                                         01:39:65

                                   50m serbest-Free        S8    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  FATİH YASLI                                    2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:23:80

  2  ÖMER FARUK ULU                            2003  FERDİ                                         01:46:89

                                   50m serbest-Free        S9    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  ABDULKADİR MUHİTTİN DOĞAN          1999  FERDİ                                         00:42:62

  2  YUSUF ALPEREN BOZKURT                2001  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:49:02

  3  MUHAMMED ALİHAN ÇILDAN               1999  ERZURUM OKÇULUK SPOR KLB.       00:54:75

  4  BERKAY DEMİRAY                             2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:10:16

  5  ERKAN KOÇ                                     2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:10:20

  6  BERKCAN TOKTAŞ                            2004  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:15:74

  7  MUSTAFA EFE CEVİZ                         2004  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:29:28

  8  BURAK AKSU                                   2005  FERDİ                                         01:40:22

  9  ZEKİ YİĞİT SELÇUK                           2000  FERDİ                                            DQ

 

                                   50m serbest-Free       S10   Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  NECMİ KAAN ÇAVUŞER                      2000  FERDİ                                         00:35:86

  2  BURAK MUTLU                                 1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:36:68

  3  TALHA ÖZTÜRK                                1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:43:26

  4  MERT EFE HATAY                             2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:50:94

  5  EMİRHAN TAŞKIN                              2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:58:57

                                   50m serbest-Free        S4    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  BÜŞRA AKBAŞ                                  1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:55:20

                                   50m serbest-Free        S5    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  ÖZGE ÜSTÜN                                  1995  FERDİ                                         02.30:01

  2  SELİN ORTATEPE                             1996  FERDİ                                         03:14:00

                                   50m serbest-Free        S6    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  ÖZLEM BAYKIZ                                 1992  K.MARAŞ                                      00:40:36

  2  EDA KAYA                                       1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:01:81

  3  BETÜL BOZBÖLÜK                            1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:20:82

  4  KADER SEKMENOĞLU                       1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:40:61

                                   50m serbest-Free        S7    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  GAYE ELİF UÇEYLER                         1992  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:15:52

  2  ZUHAL KURT                                   1989  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:11:78

                                   50m serbest-Free        S8    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  GÜNDEM EMİNE İNTEPE                     1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:12:07

  2  GAMZE GÜLTEPE                             1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:05:56

                                   50m serbest-Free        S9    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  MİRAY ULAŞ                                    1998  MERT SPOR KLB.                           00:43:56

                                   50m serbest-Free       S10   Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  ŞEBNEM GÜRE                                 1994  BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR KLB.    00:34:41

  2  DERYA ÇIPLAK                                 1998  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:42:51

  3  EMEL KAMAY                                   1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:44:36

  4  BÜKRENUR DEDEOĞLU                     1997  K.MARAŞ                                      01:01:85

                                   50m serbest-Free        S1    Yaş Kategorisi Erkek

  1  SAMET ÇAPUTLUOĞLU                      1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 06:31:32

                                   50m serbest-Free        S2    Yaş Kategorisi Erkek

  1  HASAN CEM KARAPİRE                      1979  FERDİ                                         02:29:38

                                   50m serbest-Free        S3    Yaş Kategorisi Erkek

  1  SEFA YURTKÖLESİ                            1995  FERDİ                                         02:10:40

  2  EMRE KARADAĞ                               1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:20:64

  3  CANER AŞKIN                                  1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:38:88

  4  BURAK ASLAN                                  1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ,    TERK

                                   50m serbest-Free        S4    Yaş Kategorisi Erkek

  1  HAMİT DEMİR                                   1992  Y.MAHALLE BLD.GENÇ ENGELLİLER  01:09:82

  2  OKAN ÇINAR                                    1993  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:24:81

  3  ÖKKEŞ CAN ÖZEN                            1994  K.MARAŞ                                      02:43:75

  4  BATUHAN MUTLU                             1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:49:25

                                   50m serbest-Free        S5    Yaş Kategorisi Erkek

  1  SAMET FURKAN MATSAR                   1998  K.MARAŞ                                      00:53:95

  2  MUSA BURAK ALTUN                         1990  FERDİ                                         01:27:41

  3  TİBET YILMAZ                                  1998  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:51:00

  4  DENİZ ÜNSAL                                   1997  FERDİ                                         01:58:40

                                   50m serbest-Free        S6    Yaş Kategorisi Erkek

  1  BÜLENT OTURAKÇI                           1990  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:46:11

  2  SALİH CAN ÜLGER                            1998  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:47:14

  3  ARİF YALVAÇER                               1995  GÖRKEM SPOR KLB. ÇORUM           00:57:14

  4  DOĞAN İSHAKOĞLU                          1987  K.MARAŞ                                      01:00:83

  5  MURAT KÖLE                                   1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:01:12

  6  ABDULVAHAP BERKTAŞ                     1988  GENÇ ENGELLİLER GENÇLİK KLB.     01:06:50

  7  MUSTAFA ŞAR                                 1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:08:35

  8  YUNUS EMRE AKARSU                       1991  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:13:05

  9  ÇAĞRI NUMAN BERDİLEK                   1995  GENÇ ENGELLİLER GENÇLİK KLB.     01:15:90

 10  ONUR FURKAN GÖKÇENOĞLU            1993  YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR          01:23:00

 11  BATUHAN ERUÇAR                           1993  FERDİ                                         01:25:86

 12  ABDUSSAMET ÇİLE                           1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:58:78

 13  MEHMET İLERU                                1995  FERDİ                                         02:00:55

 14  BERKE KARACÜR                              1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ,    DQ

                                   50m serbest-Free        S7    Yaş Kategorisi Erkek

  1  BERK KAMANLI                                 1989  Y.MAHALLE BLD.GENÇ ENGELLİLER  00:40:76

  2  HASAN MUSLU                                 1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:01:42

  3  BURAK ÖZCAN                                 1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:01:87

  4  FURKAN GÜVEN                               1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:03:71

  5  BATUHAN BOYRAZ                            1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:15:18

  6  NURİ YURT                                      1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:18:87

  7  BERKAY ALAN                                  1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:23:08

  8  KENAN SÖNMEZ                               1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:25:92

  9  MEHMET BÜYÜKÇELEBİ                     1998  DİNAMİK SPOR GAZİANTEP              01:30:56

 10  YUNUS EMRE DÖNMEZER                  1993  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:38:73

 11  ALİ SUAT ÖZYÜREK                           1995  FERDİ                                         02:16:09

                                   50m serbest-Free        S8    Yaş Kategorisi Erkek

  1  NUMAN ÇAM                                    1991  K.MARAŞ                                      00:34:56

  2  CEM KALÇAK                                   1984  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:37:27

  3  ALİ UZUN                                        1981  K.MARAŞ                                      00:38:53

  4  EMRE KAVLAK                                  1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:42:35

  5  MEHMET KARAÇETİN                         1996  ERZİNCAN BELEDİYE SPOR             00:47:32

  6  AHMET ULUÇ                                   1964  FERDİ                                         00:53:76

  7  MUHAMMET EMİN SAYIŞ                     1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:57:15

  8  BATUHAN KIRDÖK                            1998  K.MARAŞ                                      00:59:43

  9  RECEP AVNAL                                  1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:01:41

 10  KADİR BULDUK                                 1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:11:78

 11  ÖMER FARUK KARAKUŞ                     1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:16:25

                                   50m serbest-Free        S9    Yaş Kategorisi Erkek

  1  UĞUR UÇAK                                    1987  FERDİ                                         00:31:03

  2  ALPER CEYLANTEPE                         1982  FMV IŞIK SPOR                              00:32:61

  3  HÜSEYİN DÜNDAR                            1986  FERDİ                                         00:42:54

  4  ÖMER KALAY                                   1979  FERDİ                                         00:45:94

  5  FARUK DUMAN                                 1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:47:30

  6  AHMET KARAGÜN                             1984  K.MARAŞ                                      00:48:12

  7  FURKAN ARSLAN                              1994  SAMSUN ENGELLİGÜCÜ GENÇLİK VE01:05:20

                                   50m serbest-Free       S10   Yaş Kategorisi Erkek

  1  ABDÜLKADİR TÜRKEŞ                        1994  BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR KLB.    00:29:17

  2  İSMET AYIK                                      1981  K.MARAŞ                                      00:32:83

  3  KEMAL ERDEM ORHON                      1980  FERDİ                                         00:33:27

  4  UMUT GENÇLER                               1979  K.MARAŞ                                      00:39:72

  5  DOĞAN AĞYAR                                1993  K.MARAŞ                                      00:40:45

  6  CİHAT HİKMET                                 1971  SAKARYA BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE KLB.00:40:85

  7  ZEKERİYA TÜRKEKUL                        1964  FERDİ                                         01:50:52

                               100m kurbağa-Breast    S5    Yaş Kategorisi Bayan

  1  RÜMEYSA RAVZA ORMANCI                1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:15:78

                               100m kurbağa-Breast    S6    Yaş Kategorisi Bayan

  1  ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL                   2001  YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ              03:58:46

                               100m kurbağa-Breast    S7    Yaş Kategorisi Bayan

  1  NİL ŞAHİN                                       2002  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:26:01

                               100m kurbağa-Breast    S8    Yaş Kategorisi Bayan

  1  İDİL BEYZA ALPAN                             2002  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:43:52

                               100m kurbağa-Breast    S9    Yaş Kategorisi Bayan

  1  OLİDA ÇEÇEN                                  2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:07:80

  2  ZEYNEP MERAL                                2001  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:16:86

  3  NİSA NUR GÜRSES                           2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:28:07

  4  İREM DELİKLİTAŞ                              2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:40:14

                               100m kurbağa-Breast   S10   Yaş Kategorisi Bayan

  1  ALİYE SILA ERDEMGÜR                      2001  K.MARAŞ                                      02:16:35

  2  HATİCE NANE                                  2001  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:43:27

                               100m kurbağa-Breast    S5    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  ALİ YILMAZ KARÇİN                           2000  K.MARAŞ                                        DQ

                               100m kurbağa-Breast    S9    Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  MUHAMMED ALİHAN ÇILDAN               1999  ERZURUM OKÇULUK SPOR KLB.       02:56:77

                               100m kurbağa-Breast   S10   Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

  1  TALHA ÖZTÜRK                                1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:01:40

  2  NECMİ KAAN ÇAVUŞER                      2000  FERDİ                                         02:13:61

  3  MERT EFE HATAY                             2000  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:36:65

  4  BURAK MUTLU                                 1999  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ,    DQ

                               100m kurbağa-Breast    S5    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  ÖZGE ÜSTÜN                                  1995  FERDİ                                         03:58:01

                               100m kurbağa-Breast    S6    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  ÖZLEM BAYKIZ                                 1992  K.MARAŞ                                      02:05:37

  2  EDA KAYA                                       1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:33:42

  3  BETÜL BOZBÖLÜK                            1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:18:06

                               100m kurbağa-Breast    S7    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  GAYE ELİF UÇEYLER                         1992  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:25:65

                               100m kurbağa-Breast    S8    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  GÜNDEM EMİNE İNTEPE                     1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:00:78

                               100m kurbağa-Breast    S9    Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  MİRAY ULAŞ                                    1998  MERT SPOR KLB.                           02:09:63

                               100m kurbağa-Breast   S10   Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

  1  DERYA ÇIPLAK                                 1998  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:58:18

  2  EMEL KAMAY                                   1994  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:07:35

  3  BÜKRENUR DEDEOĞLU                     1997  K.MARAŞ                                      04:12:91

                               100m kurbağa-Breast    S4    Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  OKAN ÇINAR                                    1993  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:29:95

  2  ÖKKEŞ CAN ÖZEN                            1994  K.MARAŞ                                      04:25:10

                               100m kurbağa-Breast    S5    Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  BEYTULLAH EROĞLU                        1995  ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER KULUBÜ     01:56:32

  2  SAMET FURKAN MATSAR                   1998  K.MARAŞ                                      02:12:20

  3  MUSA BURAK ALTUN                         1990  FERDİ                                         04:25:75

  4  TİBET YILMAZ                                  1998  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ,    DQ

                               100m kurbağa-Breast    S6    Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  MUSTAFA ŞAR                                 1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:07:86

  2  ARİF YALVAÇER                               1995  GÖRKEM SPOR KLB. ÇORUM           03:27:24

  3  ABDULVAHAP BERKTAŞ                     1988  GENÇ ENGELLİLER GENÇLİK KLB.     03:48:90

  4  ONUR FURKAN GÖKÇENOĞLU            1993  YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR          03:56:72

  5  MEHMET İLERU                                1995  FERDİ                                         04:43:08

                               100m kurbağa-Breast    S7    Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  BERK KAMANLI                                 1989  Y.MAHALLE BLD.GENÇ ENGELLİLER  02:14:86

  2  BURAK ÖZCAN                                 1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:45:10

  3  BATUHAN BOYRAZ                            1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:27:46

  4  YUNUS EMRE DÖNMEZER                  1993  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:41:18

                               100m kurbağa-Breast    S8    Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  NUMAN ÇAM                                    1991  K.MARAŞ                                      01:46:52

  2  CEM KALÇAK                                   1984  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:13:27

  3  ALİ UZUN                                        1981  K.MARAŞ                                      02:13:33

  4  BATUHAN KIRDÖK                            1998  K.MARAŞ                                      02:13:90

  5  MUHAMMET EMİN SAYIŞ                     1996  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:51:57

  6  RECEP AVNAL                                  1995  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:13:77

  7  MEHMET KARAÇETİN                         1996  ERZİNCAN BELEDİYE SPOR             03:54:39

                               100m kurbağa-Breast    S9    Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  FARUK DUMAN                                 1997  İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:03:24

  2  HÜSEYİN DÜNDAR                            1986  FERDİ                                         02:06:14

                               100m kurbağa-Breast   S10   Yaş Kategorisi Erkek(15+ YAŞ)

  1  İSMET AYIK                                      1981  K.MARAŞ                                      01:49:86

  2  DOĞAN AĞYAR                                1993  K.MARAŞ                                      02:00:01

  3  KEMAL ERDEM ORHON                      1980  FERDİ                                         02:21:30

  4  UMUT GENÇLER