Elazig maçini Tolga Özkalfa yönetecek

Ikinci Lig A Kategorisi'nde geçtigimiz hafta Adanaspor'u farkli maglup ederek zirve takibini sürdüren Turuncu-Lacivertli ekibimiz, Pazar günü sahasinda agirlayacagi Elazigspor'u da puansiz göndererek tirmanisini sürdürmeyi hedefliyor.

İkinci Lig A Kategorisi'nde geçtiğimiz hafta Adanaspor'u farklı mağlup ederek zirve takibini sürdüren Turuncu-Lacivertli ekibimiz, Pazar günü sahasında ağırlayacağı Elazığspor'u da puansız göndererek tırmanışını sürdürmeyi hedefliyor.
Her iki takım için de zirve yolunda büyük önem taşıyan ve Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda saat 13.30'da başlayacak olan maçı İzmir Bölgesi A Klasmanı hakemlerinden Tolga Özkalfa yönetecek.
Hafta sonu ligin güçlü takımlarından Elazığspor ile oynayacağımız maçın büyük bir öneme sahip olduğunu belirten teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, “ Rakibimizin gücünü biliyoruz. Sezon boyunca sahamızda oynadığımız maçlarda iyi bir grafik çizdik. Elazığspor maçını kazanacak güce sahibiz. Bu maçtan 3 puanla ayrılıp zirveye bir adım daha yaklaşmak istiyoruz” diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz