Ekrem Belediyesporda

Ikinci Lig A Kategorisi?nde sezona Süper Lig hedefiyle hazirlanan Belediyesporumuz, Langa Tesisleri?nde düzenlenen ve Kulüp Baskanimiz Göksel Gümüsdag ile Futbol Sube Sorumlumuz Kamil Dizar?in da hazir bulundugu imza töreninde Karsiyakali defans oyuncusu

Yeni sezonda hedefin Süper Lig olduğunu söyleyen Başkanımız Göksel Gümüşdağ, teknik direktörümüz Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda transferleri yaptıklarını belirterek,"İç transferi tamamladık. Dış transferde ise Karşıyaka'da başarılı bir sezon geçiren Ekrem'i renklerimize kattık. Aynı başarıyı burada da sürdüreceğine inanıyorum. Herkese hayırlı olsun. Transferlerimiz sürecek" dedi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar ise geçtiğimiz yılki kadroda eksik görülen mevkiler için çalışmaların sürdüğünü belirterek,"Karşıyaka'dan Ekrem'i alarak sol kanat sorununu çözdük. Bundan sonra da acil ihtiyaç duyulan mevkilere, takıma uyum sağlayabilecek genç ve deneyimli oyuncuları kadromuza katarak iyi bir takım kurup hedefe ulaşacağız" şeklinde konuştu.

Karşıyaka'dan güzel anılarla ayrıldığını belirten Ekrem ise yeni sezonda Süper Lig'i hedefleyen bir kulübe gelmekten mutlu olduğunu belirterek,"Bundan sonra Belediyespor'un başarısı için ter dökeceğim. Burada olmamı sağlayan teknik heyet ve yönetimi mahçup etmemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım" diye konuştu.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz