Efe İnanç'a mutluluklar dileriz...

Takım kaptanlarımızdan Efe İnanç, Tuğba Gürol ile dünya evine girdi. Çiftimizi tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 Kadıköy Evlendirme Dairesin'deki nikah törenine Efe İnanç ve Tuğba Gürol çiftinin aileleri, futbolcularımız, teknik heyet, kulüp personelleri ve çok sayıda davetli katıldı. Nikah töreninde Efe İnanç ve Tuğba Gürol çiftinin şahitliklerini eski teknik direktörümüz Arif Erdem ve futbolcumuz Rızvan Şahin yaptı. 

Nikah töreninde konuşan kaptanlarımızdan Ekrem Ekşioğlu, takım arkadaşına mutluluklar dilediğini vurgulayarak, 'Eminim ki Efe'nin en önemli sözleşmesi olacak bu nikah. Bu evlilikte Efe'nin futboluna da olumlu olarak yansıyacaktır' dedi. 
Kaptanlarının bu mutlu gününde yanında olmalarından dolayı mutlu olduklarını vurgulayan defans oyuncumuz Can Arat, 'Kaptanımıza evlilik hayatında mutluluklar diliyoruz. İnşallah bu evlilik futbol kariyerinde de daha iyi yerlere gelmesine sebep olur' ifadelerini kullandı. 
Gökhan Süzen ise evliliğin çok güzel bir olay olduğunu kaydederek, 'Efe ağabeyimi tebrik ediyorum. Bende yeni evliyim. Gerçekten çok güzel bir olay. Keşke daha önce evlenseydim. Efe ağabeyimin de evliliği biraz geç oldu ama olsun' şeklinde konuştu. 
Efe İnanç ve Tuğba Gürol çifti nikah sonrasında takım arkadaşlarıyla basın mensuplarına poz verdi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz