Dünya 2.'si Güreş takımımız yurda döndü..

Macaristan'da 15 ülkenin şampiyonalarının katılımıyla yapılan Dünya Kulüpler Güreş Şampiyonası'nda 2. olarak önemli bir başarıya imza atan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Grekoromen Güreş takımımız yurda döndü.

 Macaristan'da 15 ülkenin şampiyon takımlarının katılımıyla yapılan Dünya Kulüpler Güreş Şampiyonası'nda finalde İran'ın Sina Sanat takımına 5-3 yenilerek 2. olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Grekoromen Güreş takımı kafilemiz yurda döndü. 

Kulüp Güreş Şube Sorumlumuz Gürkan İzzet Paksoy, 'Şampiyonaya giderken kulüp başkanımız Bahattin Ulusan'a Rio Olimpiyatları'nda yakalanan başarıyı taçlandırma sözü vermiştik. Çok iyi maçlar çıkaran ve Dünya Kulüpler 2.'si olan sporcularımızı ve teknik ekibimizi canı gönülden kutluyorum. İstanbul Büyükşehir Ailesi olarak zor bir süreçten geçen ülkemizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz' diye konuştu. 
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Grekoromen Güreş Takımı kafilemiz şu sporculardan oluşuyordu:59 kiloda Mustafa Sağlam, 66 kiloda Atakan Yüksel, 71 kiloda Selçuk Can, Cengiz Aslan, 74 kiloda Emrah Kuş, Serkan Akkoyun, 80 kiloda Selçuk Çebi, Burhan Akbudak, 85 kiloda Metehan Başar, Kansu İldem, 98 kiloda Cenk İldem ve 130 kiloda Rıza Kayaalp.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz