Dizar, "Üzerimizdeki Baskıyı Aşamadık"

Galatasaray karşısında aldığımız mağlubiyeti değerlendiren futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, "Sezonun en kötü maçlarından birini oynayarak, işini ceddiye alan ve daha istekli olan rakibimize yenildik" dedi.

Ligdeki 6.`lık hedefimiz açısından büyük önem taşıyan Galatasaray maçının analizini yapan Profesyonel Futbol Şube Sormlumuz Kamil Dizar, "Güçlü rakibimizi ciddiye almayan takımımız sezonun en kötü maçlarından birini oynadı. Galatasaray takımı daha ciddi, daha istekliydi. İyi oyununu yetenkleriyle de birleştiren rakibimiz haklı bir galbiyet aldı, kendilerini tebrik ediyorum" dedi.
Dizar, "Ancak şunun da iyi bilinmesi gerekir ki Galatasaray camiasının bilinçli olarak takımımız oyuncularına uygulamış olduğu psikolojik baskı ve maç öncesi etik olmayan hoca teklifleri takımımıza olumsuz olarak yansımıştır. Ayrıca maçın hakeminden de şikayet ediliyor ama, bize faulle gol atıldı. Emre futbolcumuza kafa attı, maçı sürekli provoke eden Barış kaşılıksız kaldı. Servetin de her hareketi fauldü bunların da görülmesi gerekirdi diye düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz