Dizar: "Ümidimizi yitirmiş değiliz"

Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda yer alan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, "Ümidimizi yitirmiş değiliz. Her an her şey olabilir" dedi.

 Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Bursaspor karşısında aldıkları yenilgiye rağmen gruptan çıkma şanslarının sürdüğünü ifade ederek, 'Ümidimizi yitirmiş değiliz. Her an her şey olabilir. Bursaspor,  grubumuzdaki önemli rakiplerdendi. İyi oynadılar ve galip geldiler. Onları tebrik ediyorum'' diye konuştu.

Bursaspor karşısında ellerine geçen fırsatları iyi değerlendiremediklerini ifade eden Dizar, ''İlk yarıda Metin'in sakatlanarak oyundan çıkması, zaten sıkıntılı olduğumuz savunma hattımızı iyice aksattı. Buna rağmen puan ya da puanlar alabilirdik, ancak maçın kırılma anlarını değerlendiremedik'' dedi.

-''Her an her şey değişebilir''-

Bundan sonra Sivasspor'la oynayacakları 2 karşılaşmanın gruptaki gelecekleri açısından çok önemli bir hale geldiğini ifade eden Kamil Dizar, şöyle konuştu:  ''Şu anda grupta son sıradayız. Ancak ümidimizi yitirmiş değiliz. Lider Sivasspor'la aramızda 3 puan fark var ve onlarla arka arkaya iki maç yapacağız. Bu maçları iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Her an her şey değişebilir. Önümüzdeki maçlarda iyi sonuçlar alıp, finale kalma ümidimizi sürdürmek istiyoruz.''

Dizar, takımda Kenan Hasagiç, Ali Güzeldal, Can Arat ve Kamil Zayatte'nin sakatlıklarının sürdüğünü ifade ederek, Bursaspor maçının ilk yarısında sakatlanarak yerini Marcin Kus'a bırakan Metin Depe'nin ise Sivasspor maçına yetiştirilmeye çalışıldığını kaydetti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz