Dizar: "Tedbiri Elden Bırakmayacağız"

Türk Telekom Lig A`da Diyarbakırspor`u farklı mağlup ederek sezonun bitimine 3 hafta kala liderlik koltuğuna oturan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, tedbiri elden bırakmıyor.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, kendi evimizde Diyarbakırspor`u 3-0 yendiğimiz haftada zirvedeki rakiplerimizden Malatyaspor`un yenildiğini, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor`un ise berabere kaldığını hatırlatarak, ``Bizim adımıza çok şanslı bir hafta oldu. Geçen hafta da aynı imkanımız varken bu fırsatı değerlendirememiştik. Bizim için önemli bir şanstı`` dedi.
Ligin bitimine 3 hafta kala tedbiri elden bırakmayacaklarını anlatan Dizar, ``Geçen sene de buna benzer bir avantajı son 3 haftada kaybetmiştik. Benzer bir şeyin tekrarlanmasını istemiyoruz`` diye konuştu.
Hafta sonu deplasmanda yapacakları Altay karşılaşmasının önemine değinen Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Altay`a karşı şanslarının pek tutmadığını ifade ederek, ``Altay da önemli bir ilk 6 adayı. Ellerinden geleni yapacaklardır. Yıllardır şansımız tutmuyor Altay`a karşı. Bu hafta oldukça zor olacak. İyi bir rakiple oynayacağız. Kazanmak umuduyla gideceğiz. Oradan alacağımız bir galibiyet, Turkcell Süper Lig yolunda bizim adımıza çok belirleyici olacaktır`` ifadelerini kullandı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz