Dizar, “Şu andan itibaren her şey daha zor”

Samsunspor'u farklı mağlup ederek bu sezon ilk kez üst üste 3 maç kazanan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol şube Sorumlusu Kamil Dizar “Hedefe giden yolda zor bir deplasmanı kayıpsız geçtik ve çıkışımızı sürdürdük” dedi.

Son 3 haftayı kayıpsız geçerek yükselişe geçen takımımızın Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, 'Samsun deplasmanı hedefe giderken bizim için çok önemli bir deplasmandı. Kazandığımız için mutluyuz. Teknik ekibimizi ve oyuncularımızı kutluyoruz' dedi.

Zorlu deplasmanda kendilerini yalnız bırakmayan Boz Baykuşlar'a da teşekkür eden Dizar, 'Artık, sıklıkla telafisi olmayan maçlar oynuyoruz. Play-Off'a katılma mücadelesi veren takımlar arasında müthiş bir rekabet başladı. Şu andan itibaren her şey daha zor' diye konuştu.

Dizar ayrıca, 'Samsunspor kulübü yetkilileri ve başkanı tarafından ekibimize gösterdikleri misafirperverlikten ötürü teşekkür ederiz. Önemli bir şehir. İyi de takımları var. Umarım en kısa zamanda çok daha iyi yerlere gelirler. Kendilerine camia olarak başarılar diliyoruz.' şeklinde konuştu.

Çarşamba günü formda bir Karabükspor ile oynayacaklarına da dikkat çeken Dizar, 'Daha çok çalışmak ve dikkatli olmak zorundayız. Umarım arzu ettiğimiz sonucu alır ve Play-Off yolunda avantaj yakalarız' diyerek sözlerini tamamladı.

.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz