Dizar, "Sonucu hakem tayin etti"

Turkcell Süper Lig`de deplasmanda Konyaspor`a 3-2 kaybettiğimiz maçla ilgili değerlendirmelerde bulunan futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmanın sonucunu hakemin belirlediğini söyledi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Konya`da iki takımın da iyi bir oyun ortaya koyamadığını dile getirerek, şöyle konuştu: ``Sakin oynayabilseydik kazanabileceğimiz bir karşılaşmaydı. Ancak hakemin verdiği kararları anlayabilmek mümkün değil. Rakibimiz çok sert oynamasına rağmen hakem hiç kartlara başvurmadı. Konyaspor`un bulduğu goller de çok tartışmalıydı. İkinci golde ceza sahamız içinde tehlikeli bir hareket yapıldı. Kalecimizin çıkıp o topu kontrol etmesi mümkün değildi. Üçüncü gol ise bariz ofsayttı. Yan hakem bayrağı kaldırmasına rağmen hakem Çetin Sarıgül gol kararı verdi. Maç sonrasında bütün futbol otoriteleri bu golün ofsayt olduğunu söylediler. Kısacası karşılaşmanın sonucunu hakem tayin etti.``
Dizar, karşılaşmada istedikleri oyunu sergileyemediklerini de ifade ederek, ``Bundan sonra kendi işimize bakacağız. Konyaspor maçını unutmak istiyoruz. Önümüzde Kasımpaşa maçı var. O maçı kazanıp yolumuza sağlam adımlarla devam etmek istiyoruz`` dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz