Dizar, "Sezonun Planlamasına Başladık"

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Turkcell Süper Lig`de sezonun sona ermesinin ardından yeni sezon planlamalarına başladıklarını belirtirken, kadrolarındaki Adriano Padilha Nascimento ile Kerim Zengin`in sözleşmelerinin s

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar yaptığı açıklamada, rahat bir şekilde çıktıkları Bursaspor karşılaşmasında, özellikle ileriye dönük düşündükleri, ancak fazla forma şansı bulamayan oyuncuları görme fırsatı bulduklarını, yeni sezonda da kadrolarını muhafaza edeceklerini aktardı. Kulüp olarak planlamalarını hep 1 yıl önceden yaptıklarını söyleyen Dizar, ``Kadromuzda düşündüğümüz oyuncularla sözleşmelerimizi geçen sezondan uzattık. Sözleşmesi sona eren Adriano ve Kerim dışındaki tüm oyuncularımızla devam ediyoruz`` dedi.
Kadrolarındaki oyunculara gelecek tekliflere göre transferlere izin verebileceklerini dile getiren Dizar, çeşitli pozisyonlarda takip ettikleri oyucuların da bulunduğunu aktarırken, ``Acelemiz yok. Giden oyuncumuz olursa, yerine takviye yapacağımız isimler olabilir`` diye konuştu.
Dizar, teknik direktör Abdullah Avcı için olası transfer tekliflerini de, hocalarının geleceğini ve kariyerini düşünerek değerledirebileceklerini sözlerine ekledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz