Dizar, "Sahaya Galibiyet İçin Çıkacağız"

Turkcell Süper Lig`in 33. haftasında Trabzonspor`u konuk edecek turuncu lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, "Hedefimizi rakibimizi yenerek haftayı 3 puanla kapatmak" dedi.

Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, rahat iki takımın karşı karşıya geleceği yarınki mücadeleyi galibiyetle tamamlamak istediklerini söyledi. Dizar, yaptığı açıklamada, Trabzonspor`un ligin güzide kulüplerinden biri olduğunu belirterek, "Güzel bir maç olacağını ümit ediyorum. Bizim için önemli bir maç olacak. Kazanmak için sahaya çıkacağız" dedi.
Kamil Dizar, İstanbul`da havanın da yarın güzel olacağını vurgulayarak, "Bütün İstanbulluları ve Trabzonsporluları maça bekliyoruz. Biletleri ucuz tuttuk. Her iki ekip stresten uzak sahaya çıkacak. Takımda sarı kart cezalısı Marcus Vinicius Cesario dışında, bilinen sakat oyuncularımızın eksikliğini yaşıyoruz. İyi mücadele ederek karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz" diye konuştu. Atatürk Olimpiyat Stadı`nda saat 19.00`da başlayacak karşılaşmayı hakem İlker Meral yönetecek.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz