Dizar: "Reyting için karalamalar yapılıyor"

Galatasaray maçını değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, yenilgi sonrası haksız eleştirilere maruz kaldıklerını belirtirken, "Reyting uğruna karalamalar yapılıyor" dedi.

 

Galatasaray müsabakasını değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Galatasaray'ın maça iyi başladığını belirterek, ''Acemice yenilen iki gol, ilerleyen dakikalarda oyuna ortak olmamıza rağmen maçı çevirmemize fırsat vermedi. Bu sezon takımımızın aldığı sonuçlar ile Galatasaray'ın aldığı sonuçların, takımımız oyuncularına fazla öz güven, Galatasaray takımı oyuncularına ise aşırı dikkat ve motivasyon getirdiğini gördük'' diye konuştu.
Bu yenilgi nedeniyle haksız eleştirilere maruz kaldıklarını anlatan Dizar, şöyle devam etti: ''Neticeler kulüplere, futbolculara, teknik adamlara çok şey katmaktadır. Herkes ekmeğinin peşinde olup, profesyonel olarak zirveye giden yolda mücadelesini vermektedir. Galatasaray'a yenilmemiz konusunda haksız eleştiriler yapıldı. Reyting uğruna neticeler üzerinden, ender yetişebilen değerlerimizi karalamak kimseye fayda sağlamaz, bundan Türk futbolu zarar görür. Biz kurumsal bir kulübüz, hukuk kurulumuz bu doğrultuda gereğini yapacaktır.''
Dizar, artık Galatasaray maçının kendileri için bittiğini ifade ederek, ''Önümüzdeki hafta ligimizin güzide ekibi ve lideri ile önemli bir maçımız var. Şu andan itibaren o maça hazırlanmaktayız'' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz