Dizar: "Renkli ve güzel bir sezon geçirdik"

Spor Toto Süper Ligi'ni 42 puanla 12. sırada tamamlayan ve kupada da final oynayan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, 23 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yeni sezonun transfer çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

 Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, transfer çalışmalarına teknik direktörümüz Abdullah Avcı'nın vereceği rapor doğrultusunda 23 Mayıs Pazartesi günü başlayacaklarını söyledi. Dizar, Ziraat Türkiye Kupası'nda finale çıkma başarısını gösterdikleri 2010-2011 sezonunun kendileri için ''Renkli ve güzel'' bir sezon olduğunu belirtti. Hafta başında teknik direktör Abdullah Avcı ile bir araya geleceklerini dile getiren Dizar, ''Yeni sezon hazırlıklarına ve transfer çalışmalarına pazartesi gününden itibaren başlayacağız. Hocamızın raporu doğrultusunda transferleri gerçekleştireceğiz'' dedi. 

Dizar, takımın temmuz ayında Slovenya'da kampa alınacağını belirtti.  İbrahim Akın ile ilgili resmi bir transfer teklifi almadıklarını da ifade eden Dizar, ''Başkanımızın ve bizim tüm takımlarla arası iyi. Bu nedenle bize kolaylık gösteriliyor. Bu nedenle istediğimiz oyuncuları kadromuza katacağımızdan şüphemiz yok. Bize teklif geldiğinde biz de aynı şekilde kolaylık gösteririz'' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz