Dizar, "Puan Almak İstiyoruz"

Turkcell Süper Lig`de lider Beşiktaş`ı ağırlayacak olan turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, "Rakibimizin gücünü biliyoruz ve ona göre hazırlıklarımızı yaptık. Büyük takımlara karşı olan başarımızı sürdürmek istiyoruz" diye kon

Düşme hattındaki takımlarla arasındaki puan farkını daha da açmak isteyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor, üç büyük takıma karşı bu sezon sergilediği futbolla göz doldurarak, şu ana dek hiç yenilgi almazken, Beşiktaş karşısında da bu performansını devam ettirmenin hesaplarını yapıyor. Daha önce Fenerbahçe`yi sezonun ilk yarısında 2-0 yenen ve ikinci yarıda 2-2 berabere kalan turuncu-lacivertli ekibimiz, ilk yarıda Beşiktaş`la 0-0, Galatasaray`la da 2-2 berabere kalarak, puan almayı başarmıştı. Diğer yandan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor`da zorlu Beşiktaş karşılaşması öncesi 5 oyuncumuz takımdaki yerlerini alamayacak. Sakatlıkları bulunan Rızvan, Metin, Gökhan ve Sertan ile sarı kart cezalısı durumundaki Kerim, yarın kadroda olamayacaklar.
Beşiktaş`ın gücünü bildiklerini, ancak puan almak istediklerini kaydeden Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, lider Beşiktaş`ın gelinen noktada rüzgarı arkasına aldığını ve iyi bir noktada olduğunu belirterek yaptığı açıklamada, "Ancak bizim de puana ihtiyacımız var. Oldukça çetin bir mücadele olacak. Puan almak istiyoruz ve bunun için de sahada gereken performansı göstermemiz lazım. İstediklerimizi yapabilirsek, amacımıza ulaşırız. Zor olacak, çünkü Beşiktaş çok güçlü ve önemli bir rakip" diye konuştu. Beşiktaş maçına hazır olduklarını da dile getiren Dizar, eksik oyuncuların kendileri için mazeret olamayacağını söyleyerek, "Oynayan arkadaşlarımız, gereken mücadeleyi vereceklerdir. İki taraf için de puanlar çok önemli. Puana ihtiyacımız var ve almamız lazım" ifadelerini kullandı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz