Dizar,"Play-off'a yeniden ortak olduk.."

Sivasspor'u 4-2 yenen turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, play-off yarışına yeniden ortak olduklarını söyledi.

 Sivasspor galibiyetini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dİzar, maçın kırılma anının, Oğuzhan'ın kurtardığı penaltı olduğunu belirterek, ''Bu maç bizim için çok önemliydi. Müsabakaya iyi başlamıştık ancak yediğimiz iki şanssız golle geriye düştük. Aleyhimize verilen penaltı maçın kırılma anıydı. Oğuzhan'ın kurtardığı penaltıdan sonra çok arzu ettiğimiz bu maçı kazanmasını bildik'' şeklinde konuştu.

Sivasspor karşısında aldıkları 3 puanla play-off yarışına ortak olduklarını belirten Dizar, ''Şu anda play-off'a ortak olmuş olduk. Şu andan itibaren çok daha zorlu maçlar bizi bekliyor'' diye konuştu.
Deplasmanda yeniden Sivasspor'la karşılaşacaklarını hatırlatan Dizar, ''Sivasspor henüz bir şey kaybetmiş değil. Üstelik hafta içi Sivas deplasmanına konuk olacağız. Biliyoruz ki, Sivasspor bu maçı kazanmayı çok istiyor. Bizim de çok daha dikkatli olmamız gerekiyor. Aynı hataları bu maçta tekrar etmememiz gerekiyor. Daha dikkatli olmalıyız. Bu maçta da arzu ettiğimiz sonucu alıp, play-off avantajımızı lehimize çevirmek istiyoruz.'' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz