Dizar: 'Özgüvenimizi kazandık ! '

Deplasmanda alınan Karabükspor galibiyetiyle özgüven kazandıklarını belirten Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, “Gençelerbirliği karşısında elimizden geleni yapıp kupada finale çıkacağız” dedi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Kardemir Karabükspor karşısında deplasmanda alınan galibiyetle öz güven kazandıklarını söyledi. Kamil Dizar, Kardemir Karabükspor'un ligin en iyi ekiplerinden biri olduğunu ifade ederek, ''Zorlu ve güzel bir maç olacağını biliyorduk. Son haftalarda iyi oynayamıyorduk. Bu galibiyetle tekrar öz güvenimizi kazandık. Sakatlıktan kurtulan futbolcularımızın bu maçtaki form durumu da bizleri umutlandırdı'' diye konuştu.

''HOLOSKO'YA TALİBİZ''

Beşiktaş'tan devre arasında kiralanan Filip Holosko'nun performansının da kendilerini mutlu ettiğini anlatan Dizar, ''Holosko'nun bizde başarılı olacağını biliyorduk. Onun futboluyla bizim takım örtüşüyor'' dedi. Holosko'nun takıma sakat geldiğini hatırlatan Dizar, ''Sakatlığı geçti ve o günden bu yana Abdullah hoca ısrarla takıma kazandırmak için kendisine forma verdi. Yavaş yavaş maç performansını kazanmaya başladı ve daha da iyi olacağına inanıyorum'' şeklinde konuştu.

Dizar, sezon sonunda Holosko'ya talip olacaklarını belirterek, ''Biz sezon başında taliptik, yine talibiz. Çünkü Holosko, bizim takıma göre bir oyuncu ve başarılı olacağına inanıyoruz'' diye konuştu.

HEDEFİMİZ FİNALE ÇIKMAK

Gençlerbirliği ile Perşembe günü oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçına da değinen Dizar, ''Gençlerbirliği zor bir rakip ve şu anda çok formdalar. Her şeye rağmen hedefimiz finale çıkmak. Bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız'' şeklinde konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz