Dizar:"Oyunumuzun karşılığını alamadık"

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar Turkcell Süper Lig`de deplasmanda Çaykur Rizespor`a 3-1 yenildikleri maçta oyundan memnun ancak oyunun sonuca yansımamasından şikayetçi olduklarını belirtti.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar yaptığı açıklamada, karşılaşmanın yapıldığı saha zemininin futbol oynamaya pek elverişli olmadığını kaydederek, ``Maça iyi başladık. Ortada geçen bir oyun oldu. Zaman zaman üstün olduğumuz da söylenebilir. Yakaladığımız fırsatları değerlendiremedik. Kendi ceza sahamızda çok hata yaptık. Defansın basit hataları yüzünden karşılaşmayı kaybettik. Oyunumuzun karşılığı bu değildi`` diye konuştu.
Dizar, gol yollarında sorun yaşadıklarını belirterek, geçen hafta sakatlanan ve 3 hafta sahalardan uzak kalması beklenen Adriano`nun yokluğunu hissettikleri söyledi.
Çaykur Rizespor yenilgisini unutmak istediklerini dile getiren Kamil Dizar, iyi bir şekilde hazırlanacakları Bursaspor maçını kazanarak, ligde iyi bir çıkış yapmak istediklerini sözlerine ekledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz