Dizar, "Oyunu Çirkinleştirmedik"

Turkcell Süper Ligi`nin 2. haftasında 9 kişi kaldıktan sonra Fenerbahçe`ye 2-0 mağlup olan turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, "Karşılaşmanın hakemi müsabakanın önüne geçti. Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz" dedi.

Fenerbahçe müsabakasını değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmaya iyi bir başlangıç yaptıklarını ve güçlü rakipleri karşısında çok erken eksik kaldıklarını, 9 kişi kaldıktan sonra oyunun şeklinin tamamen değiştiğini belirterek, "Maçın hakemi müsabakanın önüne geçti. Bunu futbol kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Biz takım olarak güçlü rakibimiz karşısında eksik olmamıza rağmen oyunu çirkinleştirmedik. İyi mücadele eden futbolcularımızı ve hocamızı kutluyorum." dedi.
Artık bu maçın geride kaldığına ve olanları unutmaları gerektiğine dikkat çeken Dizar, "Çok zorlu bir lig yaşıyoruz. Önümüzde 15 günlük bir ara var. Hocamız ve futbolcularımız bu arayı en iyi şekilde değerlendirip sahamızda oynayacağımız Ankara spor maçına 3 puan almak için çıkacaklardır. Bu gücümüzün var olduğuna inanıyorum. Rakibimizin kalitesini ve puana ihtiyaçları olduğunu da göz ardı etmeyeceğiz. Zor bir karşılaşma olacak." diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz