Dizar, “Önemli bir galibiyet aldık”

Kayserispor'u yenerek haftayı 3 puanla kapatan turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dİzar, “Play-Off Grubu maçları yolunda önemli bir viraj olarak gördüğümüz karşılaşmayı kazanarak önemli bir avantaj yakaladık” dedi.

 Geride kalan haftada Gaziantepspor'a farklı skorla yenilen ancak Kayserispor galibiyetiyle yeniden toparlanan takımımızın futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, her iki takım için de büyük önem taşıyan bir maç oynadıklarını vurguladı.

 ''Kayserispor maçı oldukça çekişmeli geçti. Rakibin yaptığı önemli bir hatayı değerlendirerek kazandık'' diyen Dizar, şöyle konuştu: ''Ama biz de hatalarımızdan çok maç kaybettik ve bu sefer kazanan taraf olduk. Ligin ilk yarısında Kayseri'de 1-0 kaybettiğimiz maçın bir benzeri oldu. Avrupa Ligi Play-Off Grubu maçları yolunda önemli bir viraj olarak görmüştük bu karşılaşmayı. Kazanarak, rakiplerimizden birini yenmiş olduk. Bize göre 6 puanlık bir maçtı. Bugün itibariyle aldığımız sonucun keyfini yaşıyoruz ancak önümüzde hem ligde hem kupada çok önemli maçlarımız var. Yarın hazırlıklarımıza tekrar başlayacağız. Aldığımız galibiyeti daha anlamlı kılmak için iyi çalışarak, önümüzdeki haftaları dikkatli geçmek zorundayız.''

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz