Dizar, "Önemli bir galibiyet aldık"

Turkcell Süper Lig`de haftayı Kasımpaşa galibiyetiyle kapayan turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, "Hakederek galip gelmenin keyfini yaşıyoruz" dedi.

Lige Beşiktaş beraberliği ile başlayan, ardından Kasımpaşa`yı yenerek puanını 4`e çıkaran Belediyesporumuzun futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, takım olarak Kasımpaşa maçını çok önemsediklerini belirterek, ``İyi hazırlanmıştık. Maçın genel olarak hakimi de bizdik. Atılacak pozisyonları gol yapamadık, daha zor pozisyonlar gol oldu. Kasımpaşa karşısında iyi mücadele edip önemli bir galibiyet aldık`` dedi.
Önlerinde Eskişehirspor ile oynayacakları zorlu bir maç bulunduğunu ifade eden Dizar, ``Bu hafta Eskişehirspor ile oynayacağız. Eskişehirspor da lige iyi hazırlanmış bir ekip. Oynayacağımız maç, bu haftanın önemli karşılaşmalarından biri olacak. Eksiklerimize rağmen bu maçta da hedefimiz galibiyet`` diye konuştu.
İki haftadır rakip fileleri havalandıran İbrahim Akın ile ilgili bir soruyu da Dizar, ``İbrahim önemli bir oyuncu. Beşiktaş`tan tekrar Türk futboluna kazandırmak için almıştık. Şu anda da çok iyi bir performans gösteriyor`` diye yanıtladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz