Dizar: Önemli Bir Engeli Astik...

Lig A`da Kocaelispor`u maglup ederek emin adimlarla yoluna devam eden Istanbul Büyüksehir Belediyespor`da galibiyetin sevinci yasaniyor. Sube Sorumlumuz Kamil Dizar önemli bir engeli astiklarini kaydederek, gözlerin deplasmanda oynanacak Elazigspor maçina

Lig A`da 11. haftanın kapanış maçında Kocaelispor`u mağlup ederek 1 hafta aradan sonra galibiyetle tanışan Turuncu-lacivertli ekibimizde Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, her iki takım açısından da büyük öneme sahip olan maçı kazandıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.
Kocaelispor`un kazanmak için sahaya çıktığını ve maçta da öne geçtiğine dikkat çeken Dizar, "Geriye düşmemize rağmen oyundan düşmedik ve art arda bulduğumuz gollerle sahadan galibiyetle ayrımlısını bildik. Bu bizim açımızdan önemli bir galibiyet oldu. Hem rakibimizin üst sıralara tırmanmasını engelledik, hem de ligde Samsun ve kupada ise İnegöl karşısında son dakikalarda yediğimiz gollerle demorolize olan takımımız yeniden moral bulmuş oldu" diye konuştu.
Bu maçın artık geride kaldığına dikkat çeken Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Elazığspor maçının hazırlıklarına başladıklarını sözlerine ekledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz