Dizar, “Mutluluk içindeyiz”

Sezona Galatasaray galibiyetiyle başlayan turuncu-lacivertli ekibimizin Sportif Direktörü Kamil Dizar, camia olarak Spor Toto Süper Ligi'nin önemli takımlarından birini yenmiş olmanın mutluluğu içinde olduklarını söyledi.

 2011-2012 Futbol Sezonuna Galatasaray galibiyetiyle başlayan turuncu-lacivertli ekibimizin Sportif Direktörü Kamil Dizar, 'İstanbul BB camiası olarak Spor Toto Süper Ligi'nin önemli takımlarından Galatasaray'ı yenmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. ' dedi.

Dizar, 'Mayıs ayından itibaren sıkı bir transfer ve hazırlık dönemi geçirdik. Bu önemli maçta yeni transferlerimizin kadromuza kalite getirdiğini ve hocamızın önemli gayretiyle uyum sürecini doğru şekilde geçirdiklerini gördük bu da bizi memnun etti. Takımımızın oynamış olduğu iyi futbol ve almış olduğumuz 3 puan için oyuncularımıza ve teknik ekibimize teşekkür ederim.' diye konuştu.

Dizar ayrıca, 'Takımımızı maç boyunca destekleyen, takımımızın kalitesine ve oyunumuza pozitif katkıda bulunan, kendi okul harçlıkları ile maça gelen cefakar seyircimiz Boz Baykuşlara teşekkür ederiz. Bugün itibari ile bu maçı geride bıraktık, önümüzdeki hafta çok önemli ve zorlu bir deplasmanımız var. Geçen yılın flaş ekibi Trabzonspor'a konuk olacağız. İyi hazırlanmalıyız ve de çok dikkatli olmalıyız. Trabzonspor'un almış olduğu beraberlik kimseyi yanıltmasın. Çok çok iyi biri takıma karşı oynayacağız' diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz