Dizar: "Lig Sonu Hedefimiz İlk Altı"...

Turkcell Süper Lig`in 17. haftasında oynayacağımız Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdüren turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, sezonu ilk altı içinde tamamlamayı hedeflediklerini açıkladı.

İkinci yarı hazırlıklarının oldukça iyi bir ortamda geçtiğini ve lige hazır olduklarını ifade eden Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "İlk yarı iyi bir kadro kurmuştuk. Ancak sakatlıklardan dolayı bir çoğu maçta istediğimiz oyuncuları oynatamadık. Devre arası kampta sakatlar iyileşti. Tüm futbolcularımız bir arada çalışma imkanı buldu. Zaten kadromuzda çok fazla bir değişiklik yapılmadı. 4 oyuncu gitti yerine tanıdığımız bildiğimiz iki futbolcuyu aldık. Artık tüm takımlar gibi bizde lige hazırız. Bursaspor maçını kazanarak lige moralli bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.
Sezonun ikinci yarısını "Ateş çemberi" gibi olacağını kaydeden Dizar, "Bursaspor maçının ardından yine deplasmanda Eskişehirspor, ardından kendi sahamızda Fenerbahçe, yine deplasmanda Ankaraspor ile maçlarımız olacak. Bu 4 maçtan alacağımız puanlar bizim yerimizi belirler. İlk yarının bizim istediğimiz gibi geçtiğine inanmıyorum. İkinci yarı daha da iyi olacağız ve hedefimiz ligi ilk altı sıra içinde tamamlamak" diye konuştu.
"TRANSFER YOK"
Transfer sezonunda takımlarında oynayan hiçbir futbolcuya resmi teklifin gelmediğini açıklayan Dizar, "Şu anda ne bir oyuncu alıyoruz. Ne de bir futbolcu satacağız. Zaten hiçbir futbolcumuza gazetelerde yazdığı gibi resmi teklif gelmedi. Görsel ve yazılı medyada adı transferde geçen Hasagiç, İbrahim Akın ve Tjikuzu bizim için değerli oyuncalar, onlarla yolumuza devam ediyoruz. Onlar da zorlu geçecek olan sezonun ikinci yarısında bize faydalı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır" diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz