Dizar, “Liderden alınan puan önemli”

Lider Bursaspor karşısında alınan beraberliği değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, “İlk 6 haftayı kayıpsız geçen ligin namağlup lideri karşısında aldığımız bir puan önemli." dedi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, lider Bursaspor karşısında alınan beraberliğin önemli olduğunu söyledi. Dizar, 'Bursa maçı haftanın en önemli müsabakalarından biriydi. Rakibimiz bu zamana kadar hiç puan kaybetmemiş, Şampiyonlar Lig'i son maçında da iyi bir oyun ortaya koymuştu. Öncelikle Şampiyonlar Ligi'nde verdikleri başarılı mücadeleden dolayı Bursaspor camiası, teknik adam ve oyuncularını tebrik ediyorum.' dedi.

Dizar konuşmasını şöyle sürdürdü: 'Zorluk derecesi yüksek bir maç oynadık ve futbolcularımız çok koşarak iyi mücadele edip oyunun uzun bir bölümünde üstün olan bir futbol ortaya koydu. Sonuçta oynanan oyunun bir göstergesi oldu.'

Milli takım arası nedeniyle takıma 2 gün izin verdiklerini kaydeden Dizar, 'Çarşamba günü toplanarak Eskişehir maçınının hazırlıklarına başlayacağız. Bir ivme yakalamak isteyecek olan rakibimizin hedefi evindeki bu maçı mutlak kazanmak olacak. Teknik heyet ve futbolcularımız bunun bilincinde olarak hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürerek Eskişehir maçına gerekli konsantrasyonu sağlamış olarak çıkacağımızı düşünüyorum' diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz