Dizar: "Konya maçına konsantre oluyoruz"

Spor Toto Süper Lig'de Gençlerbirliği'ne mağlup olarak 6 puanda kalan turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, bu karşılaşmayı unuttuklarını ve Konyaspor ile oynayacakları lig maçına konsantre olduklarını söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Gençlerbirliği'ne biri penaltıdan iki kötü golle yenildiklerini ifade ederek, ''İyi oynadığımızı da söyleyemem ama biz de galip gelebilirdik. Bu maç geçti artık. Gençlerbirliği'ni tebrik ediyorum. Önümüzdeki hafta Konyaspor ile önemli bir maçımız var. Dün geceden itibaren bu maça hazırlanmaya başladık. Lig boyunca bu tür şeyler olacak. Daha dikkatli olacak, daha çok isteyecek ve daha çok mücadele edeceğiz. Bu ligin kuralı bu'' diye konuştu.
'İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu oyuncuların büyük takımlara karşı daha iyi konsantre olduğu' şeklinde görüşlere kesinlikle katılmadığını vurgulayan Dizar, ''Böyle bir şey yok. Kasımpaşa maçında da çok iyi oynadık. Gençlerbirliği de iyi takım, maçın zor olacağını biliyorduk'' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz