Dizar, “Keyifli bir galibiyet aldık”

Beşiktaş'ı deplasmanda mağlup eden turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, güçlü rakipleri karşısında aldıkları galibiyet için mutlu olduklarını söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Beşiktaş karşılaşmasının istedikleri şekilde oynandığını ifade ederek, ''Hocamız, ilk 20-25 dakika gol yemememiz halinde ilerleyen dakikaların lehimize olacağını söylemişti. Nitekim öyle oldu ve biz geniş alanlar bulduk, sonra da pozisyonlar ürettik. Bizim adımıza keyifli bir galibiyet aldık'' dedi.
Bu neticenin Beşiktaş'ın iyi takım olmadığını göstermeyeceğini anlatan Dizar, ''Rakibimiz çok güçlü bir takım. Böylesine zorlu bir maçtan 3 puan aldığımız için mutluyuz. Büyük takımlar karşısındaki başarımız sürdü. Artık bu maç bitti ve gelecek hafta oynayacağımız Kasımpaşa maçı çalışmalarına başlayacağız'' diye konuştu.
Dizar, maçtaki tartışmalı pozisyonlarla ilgili olarak da ''Henüz sezon başında bu tür şeylere girmeye gerek yok. Herkese göre yorum değişir. Hiçbir pozisyonda net söylenecek bir şey yok. Hakem maçın genelinde iyi bir yönetim gösterdi'' ifadelerini kullandı.
Saha zemininin kötülüğünün iki takım için de dezavantaj yarattığını kaydeden Dizar, ''Sahasında top oynamaya çalışan Beşiktaş için daha büyük dezavantajdı. Bunu herhalde kısa zamanda çözeceklerdir'' yorumunda bulundu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz