Dizar, "Kendi Kimliğimizden Uzak Kaldık"

Turkcell Süper Lig`in 11. haftasının Galatasaray mağlubiyetiyle kapatan İstanbul Büyükşehir Belediyespor`da, futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, kötü bir oyun sergilediklerini bu oyunun kendilerine yakışmadığını söyledi.

Galatasaray müsabakasını değerlendiren futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmanın genelinde istedikleri oyunu sergileyemediklerini ve bunun neticesinde müsabakadan yenik ayrıldıklarını kaydetti. Dizar, "Çok kötü oynadık. Orta sahamız yoktu. Oradaki oyuncularımız silikti. Eksikliklerimiz vardı ama bu mazeret değil. İstanbul Büyükşehir Belediyespor bu değil. Kendi kimliğimizden uzak kaldı. Bu bize yetmez. Bu maçtan ders çıkarmamız lazım. Bu hafta Hacettepe ile çok önemli bir maçımız var. Aynı hataları tekrarlayamayız. Genç, dinamik bir takım var karşımızda. Çok iyi mücadele edip kazanmamız lazım`` diye konuştu.
Galibiyetinden dolayı Galatasaray`ı tebrik eden Kamil Dizar, "Özellikle Lincoln`u tebrik ediyorum, geceye keyif verdi. Ama bence maçın yıldızı hakemdi, Sayın Selçuk Dereli müthiş güzel bir karşılaşma yönetti" dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz