Dizar, “Kazanmamız gereken maçtı”

Spor Toto Süper Lig'de Gençlerbirliği'ne mağlup olan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Bu maçı unutup, önümüzdeki zorlu periyota hazırlanmalıyız” dedi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmayla ilgili olarak, ''Gençlerbirliği maçını kazanmamız gerekiyordu, ancak maçın seyri aleyhimize gitti'' derken, ''Son bölümde gelen golle yenildik ve çok üzüldük'' ifadesini kullandı. 
Son haftalarda aldıkları galibiyetleri Gençlerbirliği'ni de yenerek taçlandırmak istediklerini söyleyen Dizar, Cesario'nun sakatlığı ve Mahmut'un da kırmızı kart görmesiyle sıkıntı yaşadıklarını aktararak, ''Bugün itibariyle Gençlerbirliği maçını unutmak zorundayız. Sevinçlerimizi nasıl abartmıyorsak, üzüntümüzü de abartmayacağız. Önümüzde zorlu bir periyot var. Daha iyi hazırlanıp, o maçları kazanmak için oynayacağız'' diye konuştu. 
Mahmut'un gördüğü kırmızı kartta hakem kararının doğru olduğunun altını çizen Dizar, sakatlanan Cesario'nun durumunu ise merakla beklediklerini vurgulayarak, önemli bir şey olmamasını temenni ettiklerini sözlerine ekledi. 
 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz