Dizar: Kamp Verimli Geçti...

Antalya Kampi`ni tamamlayarak Istanbul`a dönen futbol takimimizin Sube Sorumlusu Kamil Dizar, kampin gayet verimli geçtigini bundan sonra çalismalarini Langa Tesisleri`nde sürdüreceklerini söyledi.

Antalya Kampı`nda takımın çok iyi çalıştığını, gerek eksiklerin giderilmesi gerekse yeni transferlerin uyumu açısından (Ufuk Ateş ve Murat Uluç) gayet verimli geçtiğini belirten Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "Kamp boyunca yapılan maçlarda takımın eksik yönlerini görme ve bunları giderme fırsatı bulduk. Artık hafta sonu Fenerbahçe ile oynayacağımız Fortis Türkiye Kupası`nın hazırlıklarına başladık." diye konuştu.
Bundan sonra Langa Tesisleri`nde çalışmalarını sürdüreceklerini kaydeden Dizar, "Fenerbahçe maçı takımımızın son durumunu görme açısından önemli bir gösterge olacak. Kupa maçından sonra sahamızda oynayacağımız A. Sebat maçına hazırlanmak için 1 haftamız daha kalacak. Bu süreyi de en iyi şekilde değerlendirerek lige tam anlamıyla hazır hale geleceğimizi umuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz