Dizar,  "İyi Futbolla Sonuca Gittik"

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Konyaspor`u deplasmanda 2-1 yendikleri maçta iyi futbolla sonuca gittiklerini ve her geçen gün eski günlerine döndükleri söyledi.

Konyaspor karşısında çok iyi bir futbol ortaya koyduklarına dikkat çeken Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, ``Eksik oyuncularımıza rağmen iyi futbolla sonuca gittik`` dedi.
Futbolcuların son dakikaya kadar kazanmayı istediğini vurgulayan Kamil Dizar, şöyle konuştu: ``Uzatma dakikalarında Konyaspor`un bir rehaveti oldu. Takımımızın kazanmayı çok istemesi sonucu, uzatmada İbrahim`in attığı golle galip geldik. Ligde şu ana kadar oynadığımız 8 maçta en iyi futbolu, Konyaspor karşısında oynadık. Eski günlerimize dönüyoruz. Eksiklerimiz de takıma katılınca daha iyi olacağız. Konya deplasmanında aldığımız bu galibiyet çok önemli.``
Dizar, gelecek 3 hafta önemli maçlara çıkacaklarını belirterek, ``Trabzonspor ile sahamızda, Gaziantepspor ve Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacağız. Ligde her takım her takımı yenebiliyor. Sakatlığı bulunan futbolcularımızdan Bebbe`yi Trabzonspor maçına yetiştirmeye çalışıyoruz. Konyaspor galibiyetiyle rehavete kapılmamalı, daha çok çalışmalıyız`` diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz