Dizar, “İyi bir ders oldu”

Ziraat Türkiye Kupası'nda Kasımpaşa'ya 3-1 mağlup olan turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, yenilgiden dolayı üzgün olduklarını söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, kupa maçı öncesinde üst üste galibiyetler aldıklarını hatırlatarak, 'Herhalde bu galibiyetlerin getirdiği bir rehavet oldu. Bizim adımıza kötü maç oldu ve yenildik. Grup maçlarına yenilgiyle başladık. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum. İyi oynadılar ve hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Kasımpaşa karşısında aldığımız yenilgi futbolcularımızın kendine gelmesi açısından iyi bir ders oldu' dedi.
Dizar, 14 Kasım Pazar günü ligde Kardemir Karabükspor ile çok önemli bir mücadeleye çıkacaklarını ifade ederek, 'Aramızda 1 puan fark var. Durumumuzu belirleyici bir maç. Sakat oyuncularımız var. Taner bir ameliyat daha oldu. Devreyi kapattı. Kardemir Karabükspor ile yapacağımız maçı kazanmak istiyoruz. Bizim için çok önemli bir karşılaşma. Formda ve iyi futbol oynayan iki takım karşı karşıya gelecek. Güzel bir maç olacağını umuyorum' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz