Dizar, “İstediklerimizi yapamadık”

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Medical Park Antalyaspor'a 2-1 yenildiğimiz karşılaşmada, Mahmut'un gördüğü kırmızı kartın oyun planını bozduğunu ve istedikleri gibi bir oyun oynayamadıklarını ifade etti.

 Antalyaspor maçını değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Medical Park Antalyaspor ile yaptıkları maçların kendileri açısından sıkıntılı geçtiğini belirterek, ''Aslında maça iyi başladık ve 1-0 öne geçtik. Ancak ilk yarı bitmek üzereyken, konsantrasyon eksikliğinden üst üste iki gol yedik. İkinci yarı toparlanmaya çalışırken, Mahmut'un kırmızı kart görmesi planlarımızı bozdu ve sonuçta mağlup olduk. Karşılaşmada iyi oynadığımızı söyleyemem, istediklerimizi yapamadık. Medical Park Antalyaspor'u tebrik ediyorum'' diye konuştu.

Hafta içinde yaşanan teknik direktör değişikliğinin takımlarını olumsuz etkilediğini dile getiren Dizar, ''Artık maçlarımıza yoğunlaşmamız lazım. Daha çok çalışıp, daha dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum. Gerçek kimliğimizi yansıttığımızda arzu ettiğimiz sonuçları elde ettiğimizi düşünüyorum'' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz