Dizar, "İstanbulspor'un yerini aldık"

Spor Toto Süper Lig'de son 5 maçta 13 puan toplayarak yükselişini sürdüren turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, İstanbulspor'un yerini aldıklarını ve taraftarın artık kendilerini desteklemeleri gerektiğini söyledi..

Spor Toto Süper Lig'de Ankaragücü ile deplasmanda 2-2 berabere kalan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, oyuncuların 2-0 geriye düşmeyi kabullenmemesi nedeniyle kısa sürede beraberliği yakaladıklarını söyledi.
Dizar, yaptığı açıklamada, deplasmanda Ankaragücü ile güzel bir maç oynadıklarını dile getirerek, ''Rakibimiz iyi ve
kalitelioyunculardankurulubir ekip. Karşılıklıkontrollübir maç izliyorduk. Bir anda yapılan basit hatalarla rakibimiz 2-0 öne geçti. Oyuncularımız bunu kabullenmediler ve rakibin üstüne gittiler. Peş peşe de iki gol bulup, iki de gol kaçırdık. Oyunun hakkı zaten buydu'' diye konuştu.
''İSTANBULSPOR'UN YERİNİ ALDIK''
İstanbul Büyükşehir Belediyespor olarak İstanbul'u temsil ettiklerini vurgulayan Kamil Dizar, ''Şehrimizin halkının artık bizi desteklemesinin zamanı geldi'' dedi. Dizar, Anadolu'ya çıktıklarında övgüyü de tepkiyi de İstanbul takımı olarak aldıklarını kaydederek, ''İstanbul'un takımı olduğumuz ve İstanbulluların takımına sahip çıkmaları gerektiğini düşünüyorum. Aslında İstanbulluların gönlünde sempatik bir yer edindik. Camia olarak hemşehrilerimizden bizi desteklemelerini bekliyoruz. Ankara takımını Ankaralılar destekliyor. İstanbulluların da artık sahip çıkmaları gereken düzeye geldik'' ifadelerini kullandı.
Kamil Dizar, kulüp olarak İstanbulspor'un yerini aldıklarını ifade ederek, ''Hukuki imkanlar olsa zaten birleşeceğiz. Aynı ligde olmak ve bunun gibi bazı şartlar var. Aslında bunu çok istiyoruz ama şu anda olmuyor'' dedi.
Yavaş yavaş kombine
bilettalepleri aldıklarını da anlatan Dizar,ulaşım
şartlarının iyileşmesinin ardından bir taraftar topluluğuna sahip olacaklarına olan inancını dile getirdi

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz