Dizar, "İşimizi Ciddi Yapıyoruz"

Turkcell Süper Lig ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor transferi tamamlayarak kamp çalışmalarını tam kadro sürdürüyor.

Takımdan ayrılanlar ve yapılan transferlerle eksikliklerin giderildiği gibi takımın da yaşının gençleştirildiğini belirten turuncu-lacivertli ekibimizin Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, "Bu sene zorlu bir sezon bizi bekliyor. Bunun bilincinde olarak hocamızın raporları doğrultusunda transferlerimizi yaptık ve çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Gayet verimli geçen Kızılcahamam kampının ardından yeni transferlerin de katılımıyla İstanbul`da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Eksiklerimizi görme açısından önemli hazırlık maçları yapacağız" dedi.
04-09 Ağustos tarihleri arasında Kartepe`de kamp çalışmalarını sürdüreceklerini kaydeden Dizar, "Burada yapacağımız hazırlık maçlarının ardından kampı tamamlayarak yeniden İstanbul`a döneceğiz. 11-15 Ağustos tarihleri arasında da Riva`da yapacağımız kampla çalışmalarımızı sonlandıracağız" şeklinde konuştu.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor kadrosunu Galatasaray`dan Okan Buruk, Denizlispor`dan Serhat Gülpınar, Ç.Rize`den Barbosa, Fenerbahçe`den Kerim Zengin, Korona Kilece`den Marcin Kus, İskenderun Demirçelik`ten Mutlu İlengöz ve Kocaelispor`dan Kaleci Behram Zülaloğlu ile güçlendirdi. Ayrıca Alibeyköy`de kiralık oynayan Gökhan Süzen ve Orduspor`da kiralık olan Yiğitcan Erdoğan kadroya dahil edildi.
Turuncu-lacivertliler, kiralık futbolcular Necati Ateş, Aydın Yılmaz ve Murat Ocak`ın yanı sıra Volkan Koçaloğlu, İlhan Şahin, Haluk Güngör, Ali Kemal Yükseker, Ünal Alpuğan, İlhan Erdinç ve Sertan Eser ile de yollarını ayırırken, aktif futbol hayatına nokta koyan Mert Korkmaz ise teknik kadroya dahil edildi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz