Dizar, “İkinci yarı hazırlıklarına başladık”

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını Manisa mağlubiyetiyle 23 puanda kalarak 8. sırada tamamlayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2. yarı çalışmalarına ara vermeden başladı.

 

Manisaspor mağlubiyetini değerlendiren turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, 'Öncelikle Manisaspor'u aldıkları galibiyet için kutluyorum. Bu zorlu karşılaşmaya gerek sakat gerekse kart cezalısı oyuncuların fazlalığı nedeniyle maça sıkıntılı bir kadro ile başladık ve oyunun ilerleyen bölümlerinde bunun sıkıntısını fazlasıyla hissettik. Maç lehimize de sonuçlanabilirdi ancak,  mağlup olduk.' dedi.

Dizar, 'Sezonun ilk yarısını aynı mevkide üst - üste yaşanan önemli sakatlıklarla kapadık, bu şekilde toplanan 23 puanı,  mücadeleli  geçeceğini  düşündüğüm  sezonun 2. yarısı öncesinde önemli bir kazanç olarak kabul ediyorum. Teknik heyet  ve futbolcularımızı  gayretleri nedeniyle tebrik ediyorum.' diye konuştu.

Dizar sözlerini şöyle tamamladı: 'Sezonun 2. yarısında arzu ettiğimiz seviyeyi tekrar yakalamak ve benzer sıkıntıları yaşamamak  adına  devre arası çalışmalarımızı bugün itibari ile başlatıyoruz. 2 Ocak 2010'da Antalya da yapacağımız Kamp sonrası oynayacağımız Kupa maçlarıyla sezonun 2. yarısına gireceğiz.'

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz