Dizar, "İkinci yarı daha iyi olacağız"

Turkcell Süper Lig`de Kocaelispor`u 5-0 yenen turuncu-lacivertli ekibimizin futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, karşılaşmada çok iyi oynadıklarını belirtti ve "Uzun zamandır böyle bir maç bekliyorduk" dedi.

Kocaelispor galibiyetini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "İyi oynadığımız maçta farklı galip gelerek istediğimiz aldık" dedi. Dizar, "Transfer ettiğimiz oyuncular sezon başından beri ilk defa bir arada oynama şansı buldu. Sakatlıklar ve cezalardan dolayı futbolcularımız daha önceki maçlarda bir arada oynama fırsatı bulamadı. Çok arzulu ve istekli bir oyun sergiledik. Uzun zamandır böyle bir maç bekliyorduk. Çok iyi oynayarak, karşılaşmadan farklı galibiyetle ayrıldık." diye konuştu.
Ligin 16 haftalık ilk bölümünü 19 puanla 10. sırada tamamladıklarını hatırlatan Dizar, ``Geçen yıl devre arasını 20 puanla tamamlamıştık. İkinci yarı daha iyi olacağız. Ligi şu an bulunduğumuz yerin daha üstünde bitirmek istiyoruz. Eksikliklerimizi tamamlayarak, ikinci yarıda daha iyi olacağımızı düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz