Dizar, “İhtiyacımız olan önemli bir galibiyet aldık”

Spor Toto Süper Lig'de Manisaspor'u mağlup ederek 8 maçlık galibiyet hasretine son veren turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Oyuncularımızı ortaya koymuş oldukları oyundan dolayı kutluyoruz. Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı” dedi.

Ligde uzun bir aradan sonra 3 puanla tanışan İstanbul BB'de şanssızlığa son verip 3 puanla tanışmanın mutluluğu yaşanıyor. Kulüp Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, 'Bizim gibi uzun zamandır kazanamayan Manisaspor ile oynadığımız kritik müsabakada oyuncularımızı ortaya koymuş oldukları performans ve istekten dolayı yönetim olarak kutuluyoruz. Bizim oyuncularımız ve teknik ekibimize inancımız her zaman söylediğimiz gibi tamdır. Manisa maçından almış olduğumuz 3 puan bize ihtiyacımız olan özgüveni, moral ve motivasyonu kazandırmıştır. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız bu maçın mutluluğunu hafta sonu yaşamış ve geride bırakmıştır' diye konuştu.

Dizar,  'Çarşamba akşamı ligimizin formda ve güzide ekibi Fenerbahçe ile Olimpiyat Stadı'nda oynayacağımız maç bizim için çok önemli bir maç, bu maçta da çıkışımızı sürdürmek, sahadan puanla ayrılmak ve izleyicilere keyifli bir maç izlettirmeyi çok arzu ediyoruz' diyerek sözlerini noktaladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz