Dizar:"İç Saha serisini sürdürmek istiyoruz"

Turkcell Süper Lig`de yarın (Cumartesi) Denizlispor`u ağırlayacak olan turuncu-lacivertli ekebimizde hedef galibiyet olarak belirlenirken Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar sahamızda yakaladığımız seriyi sürdürmek istediklerini açıkladı.

Turkcell Süper Lig`de geirde kalan 12 haftada evimizde oyandığımız 6 maçın 5`ini kazanıp, 1`inde ise berabere kalarak, istikrarlı bir performans sergileyen İstanbul Büyükşehir Belediyesporumz, Denizlispor maçını da 3 puanla kapatıp, başarılı performansını devam ettirmeyi amaçlıyor.
Denizlispor`un önemli bir rakip olduğunu ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, sakatlığı devam eden Ali Güzeldal dışında eksik bulunmadığını ifade ederek, ``Denizlispor çok önemli rakip ve bizim için de 6 puanlık bir karşılaşma. Çünkü aynı puanda olan iki takımız. İyi hazırlandık. İyi oynayarak kazanacağımızı ve evimizdeki seriyi sürdüreceğimizi düşünüyorum`` diye konuştu.
Atatürk Olimpiyat Stadı`nda saat 14.00`te başlayacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Denizlispor karşılaşmasını hakem Zafer Önder İpek yönetecek.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz