Dizar: "Hedefimizde ufak bir sapma oldu.."

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Bursaspor karşısında beklemedikleri bir mağlubiyet alarak hedefleri olan Avrupa kupalarına katılma şansını kaybettiklerini söyledi.

 Sezon başında kendilerine Avrupa kupalarına katılma hedefi koyduklarını, ancak bunu başaramadıklarını vurgulayan futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, ''Hedefimizde ufak bir sapma oldu. Sezon boyu sakatlıklardan dolayı takımın performansında etkilenmeler oldu. Ancak şu an için ligi çok da kötü olmayan bir yerde bitirmiş olduk'' dedi.

Bursaspor karşısında beklemedikleri bir mağlubiyet alarak Avrupa kupalarına katılma şansını kaybettiklerini belirten Dizar, ''Maça iyi başlamıştık. Güzel pozisyonlarımız vardı ama değerlendiremedik. Maçın kırılma anları değerlendiremediğimiz pozisyonlardı. İyi ve zor bir ekibe karşı oynadık. Bursaspor girdiği pozisyonları değerlendirdi ve galip geldi. Bursaspor'u kutluyorum ve başarılar diliyorum'' diye konuştu.

Yeni sezonda hedeflerine ulaşabilmek için hazırlıklarına ara vermeden başlayacaklarını ifade eden Dizar, sözlerini, ''Yeni sezon hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürüp, kulüp için gerekli doğru hamleleri yapıp, sezon başı kampına kadar olan süreci iyi değerlendirmek istiyoruz. Hedefimiz önümüzdeki sezona iyi başlamak ve mutlaka Avrupa kupalarına katılmak. Bunun için de yarından itibaren hazırlıklarına başlayacağız'' diyerek tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz