Dizar: "Hedefe Ulaşacağız"

Türk Telekom Lig A`nın 32. haftasında Altay`a mağlup olarak önemli bir avantajı yitirdiklerini belirten Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "Ancak herşey hala bizim elimizde. Kalan iki maçımızı da kazanıp hedefe ulaşacağız" dedi.

Altay karşısında maça iyi başladıklarını ve hemen karşılaşmanın başında skor avantajı yakaladıklarını belirten Futbol Şube Sorumlumuz Dizar, "Daha sonra üst üste iki basit gol yedik. Bunun akabinde de kalecimiz atılınca ikinci yarıyı 10 kişi oynamak zorunda kaldık. Uzun sure eksik oynamamıza rağmen karşılaşmada yeniden eşitliği sağladık. Ancak son dakikalarda eksik kalmanın sıkıntısını yaşadık ve uzatmada yenilen şanssız bir golle sahadan mağlup ayrıldık" diye konuştu.
Artık bu maçın geride kaldığını ve bir an önce unutmaları gerektiğini kaydeden Dizar, "Şimdi önümüzde Türk Telekom ve İstanbulspor maçları var. Her iki maçı da kazanacak güce sahibiz ve hala avantaj bizde. Bu maçlara en iyi şekilde hazırlanıp sahadan galip ayrılarak mutlu sona uluşacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz