Dizar: Hedefe Kilitlendik...

Türk Telekom Lig A`da Malatyaspor`u deplasmanda devirerek yeniden liderlik koltuguna oturan Turuncu-Lacivertli ekibimizin Futbol Sube Sorumlusu Kamil Dizar hedefe kilitlendiklerini bu dogrultuda emin adimlarla ilerlediklerini söyledi.

Zorlu Malatya deplasmanında çok önemli bir 3 puan aldıklarını belirten Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "Kadrosunda süper lig deneyimine sahip olan ve ligin iddialı takımlarından Malatyaspor`la aynı puanda girdiğimiz haftayı kayıpsız geçtiğimiz için mutluyuz. Bizim için 6 puanlık bir maçtı. Hem liderlik koltuğunu geri aldık hem de rakibimizi geride bıraktık. Ayrıca bunun deplasmanda kazanılması ayrı bir mutluluk bizim için" dedi.
Felsefelerinin koşan mücadele eden ve 90 dakika boyunca oyunda olan bir ekip kurmak olduğunu kaydeden Dizar, "Bu hedefimize her geçen hafta biraz daha yaklaşıyoruz. Zirveyi amaçlayan iki takımın maçında her iki taraf da iyi pozisyonlar buldu. Ancak Malatyaspor karşısında son 15 dakikada 10 kişi kalmamıza rağmen iyi kenetlenen ve üst seviyede yardımlaşan takımımız skoru koruyarak sahadan galip ayrılmasını bildi" diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz