Dizar: Hakem Yetersiz Kaldi...

Sampiyonluk mücadelesi veren Turuncu-Lacivertli ekibimizin futbol sube sorumlusu Kamil Dizar, Altay`a sahamizda kaybettigimiz maçta hakemin kötü bir yönetim gösterdigini ve maçi kaldiramadigini ifade edip, "Oyundan kopmamizin nedenlerinden biri de hakemin

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmaya iyi başlamadıklarını belirterek, ``Maçın ilk bölümlerinde Altay daha atak oynadı. Ancak ilerleyen dakikalarda kontrolü ele geçirmeyi başardık. Baskı kurmaya çalıştığımız bir anda, ani ataktan gelen şansız bir golle ilk yarıyı 1-0 yenik kapattık. İkinci yarıya çok iyi başlayarak, Volkan Glatt`ın güzel golü ile beraberliği sağladık. Bundan sonra bir çok gol pozisyonuna girmemize rağmen sonuç alamadık. Altay ise bulduğu pozisyonları iyi değerlendirerek kazanmasını bildi. Sonuç olarak çok iyi mücadele ettiğimiz bir karşılaşmayı göz göre göre verdik`` diye konuştu.
Dizar ayrıca, ``Oyunda fazla sertlik olmamasına rağmen hakemin gösterdiği kartları anlayamadık. İki takım da gayet sakin oynadı. Ancak hakem bize 5 sarı 2 kırmızı, rakibimize ise 3 sarı kart gösterdi. Oyundan kopmamızın nedenlerinden biri de hakemin hoyratça kullandığı bu kartlardı`` dedi.
Lider Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile aralarındaki puan farkının 4`e yükseldiğine de değinen Dizar, iyi bir takıma sahip olduklarını ve bu farkı kapatacaklarına inandığını söyledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz