Dizar; "Haddimizi bilerek oynayacağız"

Sahasında Galatasaray ile karşılaşacak olan Turuncu-Lacivertli ekbimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, 5'incilik hedefi kapsamında kazanmak istediklerini ancak hadlerini bilerek oynayacaklarını söyledi.

 

Turkcell Süper Lig'de sahasındaGalatasarayile karşılaşacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da hedef galibiyet. Özellikle son haftalarda gösterdiği başarılıperformansla ligde 6. sıraya kadar yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'unfutbol şube sorumlusu Kamil Dizar,Galatasaray ile yapacakları karşılaşmanın zorlu geçeceğini söyledi.
Dizar, ''BizBursaspormaçından sonra kendimize 5'inciliği hedef koyduk. O hedef doğrultusunda kazanmak istiyoruz.Galatasaray ligin en iyitakımlarından biri, kaliteli bir kadroya sahip. Rakibimizin gücünün bilincindeyiz, ayağımız yere basarak ve haddimizi bilerek oynayacağız. Umarım kazanır ve hedefimize biraz daha yaklaşırız'' dedi.
Kamil Dizar, sakatlıkları bulunanfutbolcularıTaner, Tum, Gökhan Kaba, Ergün, Barbosa, Kus ve Mahmut'unGalatasaray ile yapacakları karşılaşmada forma giyemeyeceğini bildirdi.
Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayıhakem Fırat Aydınus yönetecek.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz